Platby

Úplata za předškolní vzdělávání (školné): 500,- Kč/měsíc
Zdarma se poskytuje vzdělávání dětem umístěným v mateřské škole, které dovrší 6 let věku během školního roku (od 1. září do 31. srpna) a dětem s odkladem školní docházky.

Stravné: k celodenní docházce za stravování zadejte částku 720,- Kč/měsíc. Pro děti, které dovrší během školního roku 7 let zadejte 800,- Kč/měsíc.

Podrobný rozpis plateb za stravu v odkazu DOKUMENTY - Organizační a provozní řád ŠJ.

Pokyny k platbě školného a stravného:

• Číslo účtu: 119234621/0100
  • Lze platit složenkou, bezhotovostním bankovním převodem, nebo trvalým příkazem.
  • Částku za stravování lze platit dohromady s částkou za školné.
  • Splatnost je do 15. dne příslušného měsíce.
  • Variabilní symboly jsou na informačních nástěnkách v šatnách dětí.
  • Specifický symbol se používá pouze při platbě složenkou. Je to označení měsíce, za který probíhá platba - leden 01, únor 02, atd.
  • Při platbě bezhotovostním převodem specifický symbol není třeba.
  • Částka za školné se nevrací.
  • Vyúčtování za stravu se provádí pololetně, je předem oznámeno na informační nástěnce v šatně dětí. Přeplatky jsou vypláceny v hotovosti pokladnou, nebo odeslány na účet plátce. Požadavek je třeba dohodnout u vedoucí ŠJ.
  • Postih za opakovaně neuhrazené platby je uveden ve školním řádu.

• Příspěvek na zvláštní účet Klubu rodičů MŠ Adélka, používaný na kulturní akce pro děti a k dalšímu vybavení mateřské školy pro potřeby dětí a na vybavení zahrady MŠ. Odsouhlaseno na schůzce Klubu rodičů:
    Možnost platby: 150,- Kč/měsíčně, nebo 750,- Kč/pololetně, nebo 1500,- Kč/ročně

Pokyny k platbě na účet Klubu rodičů:
Číslo účtu: 2300855325/2010. Variabilní symboly a ostatní podmínky jsou stejné jako při placení za školné a stravu.