Aktuality listopad

• 15.11. v 16.00 ve 2.třídě - podzimní hrátky - "Posviťme si na Martina" - výroba lucerniček (je potřeba si donést zavařovací sklenice)
  • 21.11. v 9.00 divadlo v Mš - Karkulka - divadlo Jana Míchala

Aktuality říjen

• Zápis ze schůze Klubu rodičů najdete v sekci Dokumenty
  • 20.10. budou děti po celý den ve třídě U Kaštánka z důvodu konání voleb (již v dopoledních hodinách se připravují volební místnosti ve dvou třídách MŠ)
  • 24.10. (úterý) divadlo v MŠ - Dvě barevné pohádky - divadlo Z. Ševčíka

Aktuality září

Školní rok začíná v pondělí 4. září 2017.

Děti se přivádí nejpozději do 8:15 hodin. Seznamy dětí s jejich umístěním do tříd jsou u vchodu do školy. Po převlečení dítěte v šatně uloží rodiče oděv do skříňky s přidělenou značkou a kontaktují učitelku ve třídě.

Platby se hradí do 15. dne daného měsíce. Školné 500 Kč/měsíc, stravné 36 Kč (sedmiletí 40 Kč)/den. Pokyny k platbám obdrželi rodiče s ostatními informacemi individuálně písemně na schůzce od ředitelky. Variabilní symboly jednotlivých dětí jsou k dispozici v šatnách dětí.

Co dítěti do mateřské školy přinést: pohodlné oblečení do třídy, kalhoty nebo sukni na gumu, přezůvky, ne pantofle, věci na ven, které si děti mohou ušpinit, pyžamo, náhradní oblečení pro případ nehody (spodní prádlo, ponožky, tričko - zůstává ve skříňce), malý hrneček na pití, dále kartáček na zuby, kelímek, z hygienických důvodů ne pastu (konzultováno s dentistou), všechny věci podepsat, označit!

Pobyt dětí v mateřské škole začíná adaptací za přítomnosti rodiče, který dítě uvede do nového prostředí. Délka a forma adaptace s rodičem se stanovuje individuálně dohodou mezi rodičem a učitelkou. Rodiče respektují pokyny učitelky. Je doporučeno umožnit dětem zpočátku kratší pobyt během dopoledne, není vhodné nechávat nové děti ve školce hned po celý den.

Těšíme se na vás!

Zveme Vás na zahajovací schůzku Spolku rodičů

V úterý 12. 9. v 16,30 hodin ve třídě U Modřínka.

Na programu bude:

• představení školy a organizace školního roku 2017/18
  • Spolek rodičů MŠ Adélka - odsouhlasení stanov a volba výboru
  • změny v řádu školy
  • dotazy, připomínky, náměty

Ve středu 27.9. v 11 hodin přijede do MŠ divadlo J. Hrubce s pohádkou Princezna na hrášku.